Miker Design
Aktualności
Produkty
Aranżacja
Galeria
Współpraca
Usługi
Kontakt
 Ekologia
 
California PaintsTynki DekoracyjneTapetySztukateria OracTynki OikosFototapetyLampy Kryszta?owe
Panele 3dKlinkier ElastycznyKlinkier Ceramiczny

RUSTIC Black RUSTIC Brown
Płytki ceramiczne w kolorze czarnym podpalanym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze brązowym pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Chilly RUSTIC Faenza
Płytki ceramiczne – mieszanka kolorów red i yellow, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne – mieszanka kolorów red i cappuccino, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Mix RUSTIC Red
Płytki ceramiczne w różnych kolorach, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze czerwonym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Vulcano RUSTIC White
Płytki ceramiczne – mieszanka kolorów red i black, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze podpalanym białym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Yellow RUSTIC Antracyt
Płytki ceramiczne w kolorze żółtym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze czarnym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Creme RUSTIC Classic
Płytki ceramiczne w kolorze kremowym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze klasycznej cegły, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 
RUSTIC Orange RUSTIC Cappucino
Płytki ceramiczne w kolorze jasnym pomarańczowym, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
Płytki ceramiczne w kolorze cappucino, pakowane w kartonach po 1 m2. Dostępne na zamówienie dodatki w kolorze płytki: Profil, RUSTIC Coin (Płytka narożna), Płytka Podwójna, Płytka Level, Płytka Trigon, Profil narożny, prawy, lewy, wewnętrzny i zewnętrzny, Profil Centralny.
 

Designed by Michał Kula, Created by e-volk, Copyright Miker Design 2009