Miker Design
Aktualności
Produkty
Aranżacja
Galeria
Współpraca
Usługi
Kontakt
 Ekologia
 
California PaintsTynki DekoracyjneTapetySztukateria OracTynki OikosFototapetyLampy Kryszta?owe
Panele 3dKlinkier ElastycznyKlinkier Ceramiczny

MARMORINO NATURALLE COCCIO ANTICO
MARMORINO NATURALE firmy OIKOS stanowi dekoracyjna, barwną powłokę wykończeniową na zewnątrz i we wnętrzach. Wykonany na bazie wapna gaszonego pozwala w sposób łatwy i szybki uzyskać wspaniałe efekty dekoracyjne przypominające tradycyjną technikę marmoryzacji. Nakładając MARMORINO NAURALLE możemy zrezygnować z idealnego wyrównywania podłoża, gdyż grubość warstwy pozwala ukryć drobne jego nierówności. Charakterystyczną cechą MARMORINO NATURALE jest zdolność wiązania się z podłożem w jedną nierozerwalną całość, przy równoczesnym całkowitym zachowaniu oddychalności, czyli zdolności transpiracji wilgoci z głębi ściany. Dzięki wysokiej alkaliczności działa bakteriobójczo, zapobiegając rozwojowi flory bakteryjnej i pleśni. MARMORINO NATURALLE jest wyrobem całkowicie naturalnym, bezwonnym, nietoksycznym, niepalnym, przyjaznym dla człowieka i środowiska.
COCCIO ANTICO produkcji OIKOS jest posiadającym zdolność dyfuzji wyrobem na bazie minerałów, idealnym do naśladowania dawnych rzemieślniczych technik dekoracji wnętrz. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku a zawarte w nim wapno zapobiega tworzeniu się pleśni i rozwojowi bakterii. COCCIO ANTICO jest produktem naturalnym, z ziarenkami terakoty, nadającym się idealnie do wykańczania ścian w pomieszczeniach w dawnym stylu. Produkt nakłada się szpachlą na gładki tynk. Jest bezwonny, niepalny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska. Atest PZH - 1/B-1344/96.
  marmorino_naturale.pdf   coccio_antico.pdf
 
DUCA DI VENEZIA ENCANTO
DUCA DI VENEZIA to farba dekoracyjna pozwalająca uzyskać powierzchnię charakteryzującą się cieniowaniami wynikającymi z różnego natężenia koloru bez wyraźnego wzoru - efekt zastosowania nowej techniki Oikos wzorowanej na doświadczeniu dawnych rzemieślników. Nałożona sprawną ręką wykonawcy dekoracyjna farba DUCA DI VENEZIA nada wnętrzom szlachetny wygląd i niepowtarzalny nastrój nawiązujący do atmosfery szesnastowiecznych pałaców, z których urody czerpie inspirację. Nakładanie na odpowiednio przygotowane podłoże jest łatwe i szybkie. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
ENCANTO firmy OIKOS, specjalna, łatwa w nakładaniu, wodna farba dekoracyjna to owoc zainteresowania dawnymi technikami złocenia i urodą secesji. Ten nowy sposób dekorowania ścian pozwala uzyskać miejscowe występowanie interesujących metalicznych, mieniących się złotem refleksów, zmieniających się w zależności od intensywności i kąta padania światła. Ten niepowtarzalny, nawiązujący stylowo do wielkiej tradycji klasycznych dekoracji efekt można uzyskać stosując nowoczesną w swej formule farbę ENCANTO, która nadaje dekorowanym wnętrzom szlachetny urok i dodatkowy prestiż. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
  duca_di_venezia.pdf   encanto.pdf
 
TRAVERTINO ROMANO RAFAELLO MADREPERLATO
TRAVERTINO ROMANO firmy OIKOS jest specjalnym wypełniającym tynkiem dekoracyjnym, przeznaczonym do wnętrz i na zewnątrz. Gotowy do użycia, ma postać gęstej, jednolitej masy i jest prosty w nakładaniu. Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki nakładania pozwala uzyskać efekt zbliżony do kamienia naturalnego z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, w które wnika głęboko, tworząc z nim jedną całość. Zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska
RAFFAELLO MADREPERLATO produkcji OIKOS jest posiadającym zdolność dyfuzji wyrobem wykończeniowym na bazie wapna gaszonego o perłowym efekcie. Został opracowany specjalnie jako uzupełnienie do Raffaello Decor Stucco. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku a dzięki zawartości wapna, chroni przed pleśnią i rozwojem bakterii. Jest bezwonny, niepalny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
  travertino_romano.pdf   raffaello_madreperlato.pdf
 
RAFAELLO DECOR STUCCO NEVADA
RAFFAELLO DECOR STUCCO produkcji OIKOS jest posiadającym zdolność dyfuzji wyrobem na bazie wapna gaszonego. Idealnie nadaje się do naśladowania dawnych technik dekoracji wnętrz. Przez nakładanie materiału na gładki tynk uzyskać można efekt podobny do marmuru. RAFFAELLO umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku. Zawartość wapna zapobiega tworzeniu się pleśni i rozwojowi bakterii. RAFFAELLO DECOR STUCCO jest materiałem całkowicie naturalnym, pozbawionym składników syntetycznych. Bezwonny, niepalny, nietrujący, przyjazny dla człowieka i środowiska.
NEVADA firmy OIKOS - powłoka dekoracyjna z efektem złocenia. Doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, przez co nadaje się idealnie do dekoracji prestiżowych, reprezentacyjnych wnętrz. Dzięki swojej formule produkt nadaje powierzchni delikatny, wielokolorowy wzór z perłowymi refleksami. NEVADA firmy OIKOS jest produktem zmywalnym, oddychającym i zapobiegającym powstawaniu pleśni. Szczególnie polecany jest do willi, apartamentów, hoteli, restauracji oraz biur w których chcielibyśmy stworzyć wyjątkową atmosferę. Nakładanie produktu jest łatwe i nie stwarza problemów nawet na łączeniach. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
  raffaello.pdf   nevada.pdf
 
MULTIDECOR GRANADA
MULTIDECOR firmy OIKOS pozwala uzyskać efekty dekoracyjne, tak klasyczne, jak i nowoczesne, zgodne z tendencjami we współczesnej sztuce. Przy jego użyciu szpachla, szmatka, tampon, pistolet natryskowy, pędzel wałek, czy naturalna gąbka morska w połączeniu z wyobraźnią artysty i mistrzowską ręką wykonawcy stwarzają możliwości uzyskania indywidualnego, niepowtarzalnego wystroju, dostosowanego kolorystyką i stylem do konkretnego wnętrza. Dzięki swemu, składowi opartemu na żywicach akrylowych w dyspersji wodnej, MULTIDECOR jest zmywalny i odporny na pleśń, zaś dzięki dodatkom metalizującym i perłowym umożliwia uzyskanie ciekawych rozwiązań dekoracyjnych. MULTIDECOR firmy OIKOS spełnia wymagania normy DIN 53 778 S-SM. Jest bezwonny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
GRANADA firmy OIKOS - powłoka dekoracyjna z efektem antycznym. Idealna do dekoracji prestiżowych wnętrz. Dzięki swojej formule produkt nadaje powierzchni delikatny, mieniący się kolorami wzór nawiązujący do dekoracji antycznych. Nadaje się zarówno do wnętrz stylizowanych na dawne, jak do supernowoczesnych. GRANADA firmy OIKOS jest produktem zmywalnym, oddychającym i zapobiegającym powstawaniu pleśni. Szczególnie polecany jest do willi, apartamentów, hoteli, restauracji oraz biur, którym chcielibyśmy nadać wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę. Nakładanie produktu jest łatwe i nie stwarza problemów nawet na łączeniach. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.
  multidecor.pdf   granada.pdf
 

Designed by Michał Kula, Created by e-volk, Copyright Miker Design 2009