Miker Design
Aktualności
Produkty
Aranżacja
Galeria
Współpraca
Usługi
Kontakt
 Ekologia
 
KOMPLEKSOWA REALIZACJA WNĘTRZ

 Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe wykończenia waszych wnętrz. 

ARANŻACJA - Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz zarówno komercyjnych jak i prywatnych. Nasze doświadczenie oparte jest na wszelkiego rodzaju szkoleniach, sympozjach i spotkaniach z projektantami z całego świata. Pierwsze spoatkanie z naszym architektem uświadomi Państwu jak wielkie doświadczenie posiada nasz zespół.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZ - W naszej firmie pracują wyłącznie ludzie z dużym doświadczeniem w branży wykończeniowo - budowlanej, ludzie którzy regularnie przechodzą różnego rodzaju szkolenia z technik wykończeniowo-dekoracyjnych.Duży nacisk kładziemy także na czystość i higienę prac. Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy materiałach wykończeniowych co przekłada się na zadowolenie klientów, a Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wykonujemy wszelkiego rodzaju inwestycje zarówno dla inwestorów prywatnych jak i instytucji. Współpracujemy z wieloma deweloperami i instytucjami publiczymi. Obsługujemy równierz klientów idywidualnych. Duży nacisk kładziemy na nadzór inwestycji tak by jakość naszych usług była na najwyzszym mozliwym poziomie.Nasze ekipy wykonują:Malowanie zwykłe i natryskowe, tapetowanie, szpachlowanie i gładzenie ścian oraz sufitów, zabudowy różnego rodzaju, układanie sztukaterii, instalacje elektryczne i hydrauliczne  oraz wiele innych prac wykończeniowych.

 

DOBÓR I DORABIANIE KOLORÓW - Pracując na najlepszych maszynach pigmentujących, jesteśmy w stanie dorobić każdy kolor. Nasi specjaliści pomogą także dobrać kolory do Państwa wnętrz tak by wszystkie kolory idealnie ze sobą grały i tworzyły harmonię .

 


 

Designed by Michał Kula, Created by e-volk, Copyright Miker Design 2009